doplnky ku produktom ABC  KOZMETICKÁ TAŠKA S VEŠIAKOM PESTRÁ

KOZMETICKÁ TAŠKA S VEŠIAKOM PESTRÁ

Rozmery: 23 cm x 10 cm x 21 cm, polyester, vodeodolná


Toaletná taštička vysokej kvality poskytuje množstvo priestoru pre všetky vaše tégliky, krémiky, voňavky, šampóny či iné toaletné potreby. Všetko vždy pekne po ruke a pripravené nielen na cestovanie. S toaletnou taštičkou sa už nemusíte báť, že niečo zabudnete doma. Toaletná taška obsahuje háčik na zavesenie, zrkadielko,  vo veku sú dve vrecká na zips, 3 priehradky na šampóny a sieťkované vrecko. 

15,90 €

doplnky ku produktom ABC  NÁKUPNÁ EKOTAŠKA PESTRÁ

NÁKUPNÁ EKOTAŠKA PESTRÁ

Rozmery: 43,5 cm x 60 cm x 7 cm, polyester, vodeodolná


Igelitkám odzvonilo! Je tu štýlová nákupná taška, ktorá sa vyrovná stovkám igelitiek. Výborne Vám poslúži pri každodenných nákupoch, ako aj na pikniku s priateľmi. Zmeňte svoje myslenie a začnite šetriť životné prostredie už dnes s ekologickými taškami.

5,80 €

doplnky ku produktom ABC  UNIVERZÁLNE PÚZDRO PESTRÉ

UNIVERZÁLNE PÚZDRO PESTRÉ

Rozmery: 24 cm x 17 cm, polyester, vodeodolná


Univerzálne vodeodolné púzdro s uzatváraním na zips, ktoré Vám pomôže zorganizovať si rôzne drobnosti, ktoré si so sebou beriete či už na cesty, alebo len máte radi, keď máte vo veciach poriadok aj doma. Skvele sa hodí či už na doklady ako pas, peňaženka, zápisník, využijete ho na najnutnejšie drobnosti, posúži aj ako kozmetická taštička, či len ako praktický organizér do kabelky. Puzdo má pevnejší povrch - futrované.

5,80 €

doplnky ku produktom ABC  KVALITNÉ KOVOVÉ  PERO LYPRINOL

KVALITNÉ KOVOVÉ PERO LYPRINOL


farba: modrá

1,00 €
Strana
/ 3
Zobraziť
Asc

   Prírodné produkty ABC
   ŽIADAJTE AJ V LEKÁRNI !