doplnky ku produktom ABC  KOZMETICKÁ TAŠKA S VEŠIAKOM PESTRÁ

KOZMETICKÁ TAŠKA S VEŠIAKOM PESTRÁ

Rozmery: 23 cm x 10 cm x 21 cm, polyester, vodeodolná


Toaletná taštička vysokej kvality poskytuje množstvo priestoru pre všetky vaše tégliky, krémiky, voňavky, šampóny či iné toaletné potreby. Všetko vždy pekne po ruke a pripravené nielen na cestovanie. S toaletnou taštičkou sa už nemusíte báť, že niečo zabudnete doma. Toaletná taška obsahuje háčik na zavesenie, zrkadielko,  vo veku sú dve vrecká na zips, 3 priehradky na šampóny a sieťkované vrecko. 

15,90 €

doplnky ku produktom ABC  UNIVERZÁLNE PÚZDRO PESTRÉ

UNIVERZÁLNE PÚZDRO PESTRÉ

Rozmery: 24 cm x 17 cm, polyester, vodeodolná


Univerzálne vodeodolné púzdro s uzatváraním na zips, ktoré Vám pomôže zorganizovať si rôzne drobnosti, ktoré si so sebou beriete či už na cesty, alebo len máte radi, keď máte vo veciach poriadok aj doma. Skvele sa hodí či už na doklady ako pas, peňaženka, zápisník, využijete ho na najnutnejšie drobnosti, posúži aj ako kozmetická taštička, či len ako praktický organizér do kabelky. Puzdo má pevnejší povrch - futrované.

5,80 €

  KALENDÁR ZDRAVIE ZO ZÁHRADY 2019 - VYPREDANÝ!!!

KALENDÁR ZDRAVIE ZO ZÁHRADY 2019 - VYPREDANÝ!!!

stolový, týždenný, 30x16 cm, počet strán 60


Kalendár ZDRAVIE ZO ZÁHRADY prináša rady prof. Hričovského, prof. Horákovej a prof. Jakabovej, ako sa dá využiť vlastná úroda a jej plody pre naše zdravie.

Praktické rady odborníkov ako využiť úrodu a jej plody na upevňovanie zdravia, upozorňujú na prírodné antibiotiká, domáce repelenty, čo nahradí lieky či ako variť zeleninu a ovocie...nevyhýbajú sa ani téme budúceho otcovstva a čo zvyšuje mužskú plodnosť.

Vhodný ako darček pre mladých i straších, ktorí vďaka nemu môžu celoročne venovať viac pozornosti svojmu zdraviu a zdravému spôsobu života, ktorý dokáže predĺžiť život a najmä zvýšiť jeho kvalitu.

4,95 €

doplnky ku produktom ABC  GILLETTE - pánsky

GILLETTE - pánsky

JEDNORÁZOVÝ HOLIACI STROJČEK


Gillette ll je jednorázová žiletka na holenie určená pre citlivú pokožku. Dvojbritvová, obsahuje lubrikačný pásik, ktorý zaručí pohodlné oholenie bez škrabancov a zabezpečí hydratovanú pokožku bez podráždenia.

Hmotnosť: 10 g


0,70 €
Strana
/ 3
Zobraziť
Asc

   Prírodné produkty ABC
   ŽIADAJTE AJ V LEKÁRNI !