Zvýhodnené sety Australian Bodycare SET 1 - NOVINKY NA OŠETRENIE CHODIDIEL

SET 1 - NOVINKY NA OŠETRENIE CHODIDIEL

OBSAH SETU: Tyčinka na kurie oká 9 ml + Sprej proti poteniu a zápachu nôh 150 ml


Originálna Tyčinka na kurie oká pomáha pri odstraňovaní kurích ôk, stvrdnutej kože a zmierňuje jej bolestivosť.

+ Sprej proti poteniu a zápachu nôh na osvieženie po práci, denne po umytí nôh s ABC Tekutým mydlom, pri/ po dlhej chôdzi, do obuvi... Chráni chodidlá pred baktériami, zápachom, zápalmi, infekciami. Praktický pomocník na dovolenku, výlety, šport, kúpaliská, domov, do práce...

* Tento set je dostupný iba v našom e-shope.

14,50 €

Zvýhodnené sety Australian Bodycare SET 2 - Intenzívny krém + Tekuté mydlo

SET 2 - Intenzívny krém + Tekuté mydlo

OBSAH SETU: Int. krém na ruky/telo 100 ml + Tekuté mydlo 500 ml


Ošetrujúci Krém na ruky a telo na obnovu vláčnosti, výživu a hojenie veľmi suchej alebo popraskanej pokožky (ruky, lakte, kolená, chodidlá, aj ekzémy). Pomáha jej udržiavať zdravie a pružnosť, chráni pred vznikom problémov. Prírodné esenciálne zložky, prirodzený antibakteriálny efekt a Alantoín spoločne zmierňujú poškodenia a obnovujú povrch kože.

+ Osviežujúce a prirodzene antibakteriálne Mydlo na ruky i telo ľahko a dokonale čistí pokožku bez vysušovania. Šetrne zmýva z pokožky nečistoty, škodlivé baktérie, ľahko odstraňuje maz, oleje, škvrny a pod., na umývadle a vani neostávajú zvyšky mydla. Zároveň podporujú hojenie drobných poranení, praskliniek, začervenanie od slnka, vyrážok, ekzémov, tlmia svrbenie a nedráždia ani pri intímnej hygiene. Vaše ruky i telo budú príjemne svieže a zdravé. Vhodné pre celú rodinu.

* Tento set je dostupný iba v našom e-shope.

19,90 €

Zvýhodnené sety Australian Bodycare SET 3 - ŠAMPÓN + KÚRA NA POKOŽKU HLAVY

SET 3 - ŠAMPÓN + KÚRA NA POKOŽKU HLAVY

OBSAH SETU: Šampón na vlasy 250ml + Kúra na pokožku hlavy 150ml


Prirodzene antibakteriálny a osviežujúci Šampón na vlasy ľahko odstráni nečistoty a umožní prenos kyslíka ku korienkom, čím prirodzene prispieva k výžive, posilneniu a celkovej regenerácii vlasov. Éterický olej s ochrannou zložkou pred lámaním podporujú hojenie a zacelenie problematickej pokožky.

+ Špeciálna Vlasová kúra na ošetrenie svrbiacej, šupinatej, či podráždenej pokožky vlasov. Preniká do vlasových folikúl a ničí mikroorganizmy spôsobujúce problémy. Aktívne zložky spolu s Tasmánskym korením upokoja svrbenie, prekrvia a odstránia nepríjemné prejavy a olej z makadamiových orechov sa zároveň postará o výživu a vyhladenie pokožky pod vlasmi. *Môžete ju použiť aj na bradu / fúzy.

* Tento set je dostupný iba v našom e-shope.

18,20 €

Zvýhodnené sety Pharmalink International AUST. SET 4 - LYPRINOL 2 BAL. + BONUS TTO 10 ml

SET 4 - LYPRINOL 2 BAL. + BONUS TTO 10 ml

OBSAH SETU: 2x Lyprinol 60 kps + originál Tea Tree olej 10 ml


Lyprinol vo svojej aktívnej frakcii obsahuje jedinečnú kombináciu morských lipidov a extra podiel Omega-3 polynenasýtených mastných kyselín, vrátane OTA, ETA, EPA, DHA, ktorým sa pripisuje priaznivé pôsobenie v organizme celkove. Pre udržiavanie zdravia a povzbudenie postačí Vášmu organizmu 1 kps denne. Pre upokojenie nežiaducich prejavov v organizme a zlepšenie celkového stavu postačia 2-4 kps denne, čo je veľmi dôležité hlavne u ľudí s problémom znášanlivosti farmaceutických produktov a ich vedľajších účinkov. „Extrakt lipidovej frakcie mušle neobsahuje proteíny a je bezpečný aj pre tých, ktorí sú alergickí na mäkkýše“. Prof. G. M. Halpern MD, PHD, Univerzita medicíny a výživy v Kalifornii a Hong Kongu

+ ABC Tea Tree Oil (ľudovo čajovníkový olej) je pôvodný vysokokvalitný a najjemnejší austrálsky prírodný produkt, ktorý rýchlo a účinne ošetrí rôzne poranenia, poštípania, popáleniny, otlaky, pľuzgiere, afty, zápalové i hnisajúce procesy, vyrážky, herpetické prejavy, dokonale odstraňuje infekcie, plesne, bradavice vírus. pôvodu a pod.

* Tento set je dostupný iba v našom e-shope.

49,90 €
Strana
/ 2
Zobraziť
Asc

   Prírodné produkty ABC
   ŽIADAJTE AJ V LEKÁRNI !