Doprava a platba

V Slovenskej Republike vám ponúkame tieto možnosti dopravy:

Slovenská pošta (doručenie na adresu) – doručenie na miesto podľa adresy uvedenej na balíku alebo adresnom štítku

Predpokladaná doba dodania: do 2 pracovných dní odo dňa expedície z Australian BodycareTM Poprad. Pokiaľ Vás pracovník (kuriér) Slovenskej pošty nezastihne na uvedenej adrese, zásielka bude uložená na pošte, kde si ju môžete vyzdvihnúť nasledujúcich 18 dní. Zároveň Vám bude zanechaná správa.

Slovenská pošta (doručenie na poštu) uloženie zásielky na pošte – Podmienkou poskytnutia služby Balík na poštu, ktorý SP uloží na pošte, je uvedenie mobilného telefónneho čísla alebo e-mailovej adresy.

Predpokladaná doba dodania: do 2 pracovných dní odo dňa expedície z Australian BodycareTM Poprad. Zásielka bude uložená na pošte, kde si ju môžete vyzdvihnúť nasledujúcich 18 dní. Zároveň Vám bude zanechaná správa.

Uloženie zásielky v BalíkoBOXe (Balíkomate)- Podmienkou poskytnutia služby Balík na poštu, ktorý SP uloží v BalíkoBOXe, je uvedenie mobilného telefónneho čísla.

Predpokladaná doba dodania: do 2 pracovných dní odo dňa expedície z Australian BodycareTM Poprad. Zásielka bude uložená v BalíkoBOXe, o presnom termíne uloženia zásielky Vás bude SP informovať formou SMS, ktorá bude obsahovať unikátny otvárací kód. Na vyzdvihnutie zásielky máte 72 hodín. Ak ste si tovar nechali poslať na dobierku zaplaťte požadovanú sumu platobnou kartou priamo na balíkomate. Platba dobierky v hotovosti nie je možná.
 
Krátke informačné video o fungovaní BalíkoBOXu si môžete pozrieť TU. Zoznam BalíkoBOXov nájdete TU.

Výhody BalíkoBOXu:

  • zásielku si prevezmete kedykoľkovek sa Vám to bude hodiť;
  • o uložení zásielky budete informovaný formou SMS správy;
  • na prevzatie zásielky máte až 72 hodín;
  • zdroj a obsah Vašej zásielky poznáte len Vy.

Kuriér

Predpokladaná doba dodania: do 24 – 48 hodín od expedície z Australian BodycareTM Poprad (doručuje sa len v pracovné dni).  Pokiaľ nebudete kuriérom zastihnutý na uvedenej adrese, bude Vám zanechaná správa o nezastihnutí spolu s kontaktom na doručovateľa, na ktorom sa priamo s dopravcom môžete dohodnúť na opakovanom dodaní.

Pre bezproblémové doručenie Vašej zásielky zadajte prosím do objednávkového formulára telefónne číslo, na ktorom Vás kuriér môže zastihnúť.

Pri doručovaní zásielky kuriérom odporúčame zásielku zaslať na adresu, kde ste v priebehu dňa k zastihnutiu (napríklad do zamestnania).

Všetky zásielky sú poistené a prepravca za ne ručí. Kupujúci je povinný zásielku skontrolovať pred prevzatím a v prípade poškodenia ihneď spísať s dopravcom protokol o poškodení a zásielku neprebrať.

Packeta (v minulosti Zásielkovňa) – doručenie na výdajné miesto

Predpokladaná doba dodania: najneskôr do 3 pracovných dní odo dňa expedície z Australian BodycareTM Poprad. Zásielka bude doručená na vybrané výdajné miesto siete Packeta. Po doručení zásielky na výdajné miesto budete informovaný SMS a e-mailom, že je zásielka pripravená na vyzdvihnutie. V SMS / e-maily tiež dostanete špeciálne heslo, na základe ktorého Vám bude zásielka vydaná. Zásielka bude na výdajnom mieste k vyzdvihnutiu 7 kalendárnych dní.

Osobný odber – ZDARMA

Objednané produkty si môžete vyzdvihnúť aj osobne v pracovné dni od 08:00 do 15:30 hod. v budove Business Center Poprad, Karpatská 15, 058 01 Poprad – 1. poschodie, č. dverí 117. O termíne odberu Vás budeme informovať e-mailom alebo telefonicky.

Orientačné doby dodania

Doba dodania sa počíta odo dňa expedície Australian BodycareTM Poprad, o ktorej Vás budeme informovať e-mailom v okamžiku vyskladnenia zásielky a jej odovzdania dopravcovi. Tovar objednaný v sobotu, nedeľu a sviatok zasielame prvý pracovný deň.

V prípade, že objednaný tovar je označený „skladom“ a nebude možné ho doručiť podľa vyššie uvedenej dodacej lehoty, oznámime Vám predpokladaný termín dodania. Dodacia lehota môže byť primerane k okolnostiam predĺžená, ak omeškanie spôsobil iný subjekt (meškanie zásielky, strata zásielky a pod.).

Ak si objednáte tovar, ktorý sa vypredal, prípadne z akýchkoľvek iných dôvodov sa stiahol z predaja, okamžite po zistení tejto skutočnosti Vás budeme kontaktovať (e-mailom, prípadne telefonicky).

Špecifické požiadavky

V prípade špecifických požiadaviek na tovar, ktorý nemáme v ponuke a budeme schopní Vám ho zabezpečiť, termín dodania tovaru Vám bude odkomunikovaný formou e-mailu alebo telefonicky.

Nedoručenie zásielky

Ak zásielku nedostanete do 5 pracovných dní od jej expedície z nášho skladu, odporúčame Vám informovať sa u nás telefonicky, prípadne e-mailom.

Tovar zasielame len na území Slovenskej republiky.  Dodávky do zahraničia riešime individuálne.

Spôsob platby:

Dobierka (platba pri prevzatí tovaru)

Platbu za tovar uskutočníte v hotovosti pri preberaní tovaru poštovému doručovateľovi Slovenskej pošty, alebo priamo na Vašej pošte, respektíve pracovníkovi kuriérskej služby. Pri uložení zásielky v BalíkoBOXe platba dobierky v hotovosti nie je možná.

Online platba kartou

Platba kreditnými a debetnými kartami VISA, VISA Electron*, Maestro*, MasterCard, MasterCard Electronic funguje podobne ako internet banking, avšak namiesto čísla účtu zadávate údaje o Vašej platobnej karte. Po potvrdení objednávky ste v ďalšom kroku presmerovaný na platobnú bránu, kde uskutočníte platbu. Vaša banka, ktorá kartu vydala, vás môže dodatočne požiadať o autorizáciu transakcie. Zadávanie týchto informácií prebieha na zabezpečenej stránke, my sa k žiadnym údajom o Vašej karte nedostaneme.

* Upozornenie: kartami VISA Electron a Maestro je možné platiť cez internet iba v prípade, že na zadnej strane obsahujú tzv. CV kód (3-miestny kontrolný číselný kód). Nie všetky banky takéto karty vydávajú.

Bankový prevod (platba vopred na účet)

Ak ste si zvolili platbu vopred na náš účet, prosím počkajte na potvrdzujúci e-mail, v ktorom Vám pošleme údaje potrebné pre platbu bankovým prevodom. Po pripísaní platby na náš účet objednávku odošleme. V prípade, že Vašu platbu nedostaneme do 7 dní, budeme nútení objednávku stornovať.

Platba v hotovosti (osobný odber)

Pri osobnom odbere môžete platiť iba v hotovosti, platobné karty neakceptujeme. V prípade, že chcete za tovar zaplatiť bankovým prevodom alebo platobnou kartou, zvoľte si tento spôsob platby už pri vytváraní objednávky. Ďakujeme za pochopenie.

Aktuálny cenník:

Všetky ceny sú uvedené s DPH.

Hodnota objednávky
do 45,00 €
do 45,00 €
nad 45,00 € (vrátane)
nad 45,00 € (vrátane)

Spôsob platby

dobierka
bankový prevod,
platobná karta

dobierka
bankový prevod,
platobná karta
Slovenská  pošta – BalíkoBOX3,20 € + 1 € dobierka3,20 €1 € popl. za dobierku poštovné zdarmaZDARMA
Slovenská pošta –
balík na poštu
3,20 € + 1 € dobierka3,20 €1 € popl. za dobierku poštovné zdarmaZDARMA
Slovenská pošta –
balík na adresu
4,20 € + 1 € dobierka4,20 €1 € popl. za dobierku poštovné zdarmaZDARMA
Kuriérska spoločnosť3,95 € + 1 € dobierka
3,95 €1 € popl. za dobierku poštovné zdarmaZDARMA
Packeta (Zásielkovňa)
2,95 € + 1 € dobierka2,95 €1 € popl. za dobierku poštovné zdarma

ZDARMA

Získajte NOVINKU
VLHČENÉ OBRÚSKY
darček k nákupu nad 55 €
🎁