Doprava a platba

­čÜÜ V 35. t├Ż┼żdni bude exped├şcia objedn├ívok obmedzen├í na utorok a stredu.
Objedn├ívky prijat├ę od 31.8.2022 po 12hod. bud├║ vybaven├ę 5.9.2022.
O odoslan├ş z├ísielky v├ís budeme informova┼ą e-mailom. ­čôę
­čî┐ ─Äakujeme za pochopenie, ABC t├şm Poprad

V Slovenskej Republike v├ím pon├║kame tieto mo┼żnosti dopravy:

Slovensk├í po┼íta (doru─Źenie na adresu) – doru─Źenie na miesto pod─ża adresy uvedenej na bal├şku alebo adresnom ┼ít├ştku

Predpokladan├í doba dodania: do 2 pracovn├Żch dn├ş odo d┼ła exped├şcie z Australian BodycareTM Poprad. Pokia─ż V├ís pracovn├şk (kuri├ęr) Slovenskej po┼íty nezastihne na uvedenej adrese, z├ísielka bude ulo┼żen├í na po┼íte, kde si ju m├┤┼żete vyzdvihn├║┼ą nasleduj├║cich 18 dn├ş. Z├írove┼ł V├ím bude zanechan├í spr├íva.

Slovensk├í po┼íta (doru─Źenie na po┼ítu) ulo┼żenie z├ísielky na po┼íte ÔÇô Podmienkou poskytnutia slu┼żby Bal├şk na po┼ítu, ktor├Ż SP ulo┼ż├ş na po┼íte, je uvedenie mobiln├ęho telef├│nneho ─Ź├şsla alebo e-mailovej adresy.

Predpokladan├í doba dodania: do 2 pracovn├Żch dn├ş odo d┼ła exped├şcie z Australian BodycareTM Poprad. Z├ísielka bude ulo┼żen├í na po┼íte, kde si ju m├┤┼żete vyzdvihn├║┼ą nasleduj├║cich 18 dn├ş. Z├írove┼ł V├ím bude zanechan├í spr├íva.

Ulo┼żenie z├ísielky v Bal├şkoBOXe (Bal├şkomate)- Podmienkou poskytnutia slu┼żby Bal├şk na po┼ítu, ktor├Ż SP ulo┼ż├ş v Bal├şkoBOXe, je uvedenie mobiln├ęho telef├│nneho ─Ź├şsla.

Predpokladan├í doba dodania: do 2 pracovn├Żch dn├ş odo d┼ła exped├şcie z Australian BodycareTM Poprad. Z├ísielka bude ulo┼żen├í v Bal├şkoBOXe, o presnom term├şne ulo┼żenia z├ísielky V├ís bude SP informova┼ą formou SMS, ktor├í bude obsahova┼ą unik├ítny otv├írac├ş k├│d. Na vyzdvihnutie z├ísielky m├íte 72 hod├şn. Ak ste si tovar nechali posla┼ą na dobierku zapla┼ąte po┼żadovan├║ sumu platobnou kartou priamo na bal├şkomate. Platba dobierky v hotovosti nie je mo┼żn├í.
 
Kr├ítke informa─Źn├ę video o fungovan├ş Bal├şkoBOXu si m├┤┼żete pozrie┼ą TU. Zoznam Bal├şkoBOXov n├íjdete TU.

V├Żhody Bal├şkoBOXu:

  • z├ísielku si prevezmete kedyko─żkovek sa V├ím to bude hodi┼ą;
  • o ulo┼żen├ş z├ísielky budete informovan├Ż formou SMS spr├ívy;
  • na prevzatie z├ísielky m├íte a┼ż 72 hod├şn;
  • zdroj a obsah Va┼íej z├ísielky pozn├íte len Vy.

Kuri├ęr

Predpokladan├í doba dodania: do 24 hod├şn od exped├şcie z Australian BodycareTM Poprad (doru─Źuje sa len v pracovn├ę dni).┬á Pokia─ż nebudete kuri├ęrom zastihnut├Ż na uvedenej adrese, bude V├ím zanechan├í spr├íva o nezastihnut├ş spolu s kontaktom na doru─Źovate─ża, na ktorom sa priamo s dopravcom m├┤┼żete dohodn├║┼ą na opakovanom dodan├ş.

Pre bezprobl├ęmov├ę doru─Źenie Va┼íej z├ísielky zadajte pros├şm do objedn├ívkov├ęho formul├íra telef├│nne ─Ź├şslo, na ktorom V├ís kuri├ęr m├┤┼że zastihn├║┼ą.

Pri doru─Źovan├ş z├ísielky kuri├ęrom odpor├║─Źame z├ísielku zasla┼ą na adresu, kde ste v priebehu d┼ła k zastihnutiu (napr├şklad do zamestnania).

V┼íetky z├ísielky s├║ poisten├ę a prepravca za ne ru─Ź├ş. Kupuj├║ci je povinn├Ż z├ísielku skontrolova┼ą pred prevzat├şm a v pr├şpade po┼íkodenia ihne─Ć sp├şsa┼ą s dopravcom protokol o po┼íkoden├ş a z├ísielku neprebra┼ą.

Packeta (v minulosti Z├ísielkov┼ła) ÔÇô doru─Źenie na v├Żdajn├ę miesto

Predpokladan├í doba dodania: najnesk├┤r do 2 pracovn├Żch dn├ş odo d┼ła exped├şcie z Australian BodycareTM Poprad. Z├ísielka bude doru─Źen├í na vybran├ę v├Żdajn├ę miesto siete┬áPacketa. Po doru─Źen├ş z├ísielky na v├Żdajn├ę miesto budete informovan├Ż SMS a e-mailom, ┼że je z├ísielka pripraven├í na vyzdvihnutie. V SMS / e-maily tie┼ż dostanete ┼ípeci├ílne heslo, na z├íklade ktor├ęho V├ím bude z├ísielka vydan├í. Z├ísielka bude na v├Żdajnom mieste k vyzdvihnutiu 7 kalend├írnych dn├ş

Osobn├Ż odber – ZDARMA

Objednan├ę produkty si m├┤┼żete vyzdvihn├║┼ą aj osobne v pracovn├ę dni od 08:00 do 15:30 hod. v budove Business Center Poprad, Karpatsk├í 15, 058 01 Poprad ÔÇô 1. poschodie, ─Ź. dver├ş 117. O term├şne odberu V├ís budeme informova┼ą e-mailom alebo telefonicky.

Orienta─Źn├ę doby dodania

Doba dodania sa po─Ź├şta odo d┼ła exped├şcie Australian BodycareTM Poprad, o ktorej V├ís budeme informova┼ą e-mailom v okam┼żiku vyskladnenia z├ísielky a jej odovzdania dopravcovi. Tovar objednan├Ż v sobotu, nede─żu a sviatok zasielame prv├Ż pracovn├Ż de┼ł.

V pr├şpade, ┼że objednan├Ż tovar je ozna─Źen├Ż ÔÇ×skladomÔÇť a nebude mo┼żn├ę ho doru─Źi┼ą pod─ża vy┼í┼íie uvedenej dodacej lehoty, ozn├ímime V├ím predpokladan├Ż term├şn dodania. Dodacia lehota m├┤┼że by┼ą primerane k okolnostiam pred─║┼żen├í, ak ome┼íkanie sp├┤sobil in├Ż subjekt (me┼íkanie z├ísielky, strata z├ísielky a pod.).

Ak si objedn├íte tovar, ktor├Ż sa vypredal, pr├şpadne z┬áak├Żchko─żvek in├Żch d├┤vodov sa stiahol z┬ápredaja, okam┼żite po zisten├ş tejto skuto─Źnosti V├ís budeme kontaktova┼ą (e-mailom, pr├şpadne telefonicky).

┼ápecifick├ę po┼żiadavky

V┬ápr├şpade ┼ípecifick├Żch po┼żiadaviek na tovar, ktor├Ż nem├íme v┬áponuke a budeme schopn├ş V├ím ho┬ázabezpe─Źi┼ą, term├şn dodania tovaru V├ím bude odkomunikovan├Ż formou e-mailu alebo telefonicky.

Nedoru─Źenie z├ísielky

Ak z├ísielku nedostanete do 5 pracovn├Żch dn├ş od jej exped├şcie z n├í┼ího skladu, odpor├║─Źame V├ím informova┼ą sa u n├ís telefonicky, pr├şpadne e-mailom.

Tovar zasielame len na ├║zem├ş Slovenskej republiky. ┬áDod├ívky do zahrani─Źia rie┼íime individu├ílne.

Sp├┤sob platby:

Dobierka (platba pri prevzat├ş tovaru)

Platbu za tovar uskuto─Źn├şte v hotovosti pri preberan├ş tovaru po┼ítov├ęmu doru─Źovate─żovi Slovenskej po┼íty, alebo priamo na Va┼íej po┼íte, respekt├şve pracovn├şkovi kuri├ęrskej slu┼żby. Pri ulo┼żen├ş z├ísielky v Bal├şkoBOXe platba dobierky v hotovosti nie je mo┼żn├í.

Online platba kartou

Platba kreditn├Żmi a debetn├Żmi kartami VISA, VISA Electron*, Maestro*, MasterCard, MasterCard Electronic funguje podobne ako internet banking, av┼íak namiesto ─Ź├şsla ├║─Źtu zad├ívate ├║daje o Va┼íej platobnej karte. Po potvrden├ş objedn├ívky ste v ─Ćal┼íom kroku presmerovan├Ż na platobn├║ br├ínu, kde uskuto─Źn├şte platbu. Va┼ía banka, ktor├í kartu vydala, v├ís m├┤┼że dodato─Źne po┼żiada┼ą o autoriz├íciu transakcie. Zad├ívanie t├Żchto inform├íci├ş prebieha na zabezpe─Źenej str├ínke, my sa k ┼żiadnym ├║dajom o Va┼íej karte nedostaneme.

* Upozornenie: kartami VISA Electron a Maestro je mo┼żn├ę plati┼ą cez internet iba v pr├şpade, ┼że na zadnej strane obsahuj├║ tzv. CV k├│d (3-miestny kontroln├Ż ─Ź├şseln├Ż k├│d). Nie v┼íetky banky tak├ęto karty vyd├ívaj├║.

Bankov├Ż prevod (platba vopred na ├║─Źet)

Ak ste si zvolili platbu vopred na n├í┼í ├║─Źet, pros├şm po─Źkajte na potvrdzuj├║ci e-mail, v ktorom V├ím po┼íleme ├║daje potrebn├ę pre platbu bankov├Żm prevodom. Po prip├şsan├ş platby na n├í┼í ├║─Źet objedn├ívku odo┼íleme. V pr├şpade, ┼że Va┼íu platbu nedostaneme do 7 dn├ş, budeme n├║ten├ş objedn├ívku stornova┼ą.

Platba v hotovosti (osobn├Ż odber)

Pri osobnom odbere m├┤┼żete plati┼ą iba v hotovosti, platobn├ę karty neakceptujeme. V pr├şpade, ┼że chcete za tovar zaplati┼ą bankov├Żm prevodom alebo platobnou kartou, zvo─żte si tento sp├┤sob platby u┼ż pri vytv├íran├ş objedn├ívky. ─Äakujeme za pochopenie.

Aktu├ílny cenn├şk:

V┼íetky ceny s├║ uveden├ę s DPH.

Hodnota objednávky
do 45,00 ÔéČ
do 45,00 ÔéČ
nad 45,00 ÔéČ (vr├ítane)
nad 45,00 ÔéČ (vr├ítane)

Sp├┤sob platby

dobierka
bankov├Ż prevod,
platobná karta

dobierka
bankov├Ż prevod,
platobná karta
Slovensk├í┬á po┼íta ÔÇô Bal├şkoBOX2,95 ÔéČ + 1 ÔéČ dobierka2,95 ÔéČ1 ÔéČ popl. za dobierku po┼ítovn├ę zdarmaZDARMA
Slovensk├í po┼íta ÔÇô
bal├şk na po┼ítu
2,95 ÔéČ + 1 ÔéČ dobierka2,95 ÔéČ1 ÔéČ popl. za dobierku po┼ítovn├ę zdarmaZDARMA
Slovensk├í po┼íta ÔÇô
bal├şk na adresu
3,95 ÔéČ + 1 ÔéČ dobierka3,95 ÔéČ1 ÔéČ popl. za dobierku po┼ítovn├ę zdarmaZDARMA
Kuri├ęrska spolo─Źnos┼ą3,95 ÔéČ + 1 ÔéČ dobierka
3,95 ÔéČ1 ÔéČ popl. za dobierku po┼ítovn├ę zdarmaZDARMA
Packeta (Z├ísielkov┼ła)
2,50 ÔéČ + 1 ÔéČ dobierka2,50 ÔéČ1 ÔéČ popl. za dobierku po┼ítovn├ę zdarma

ZDARMA