Dermatologicky testované

Všetky produkty značky Australian Bodycare boli dôkladne testované nezávislými dermatológmi. Zaručujeme, že na pokožku pôsobia jemne a ukľudňujúco – dokonca aj na mimoriadne citlivú pokožku.

Vďaka tomu, že naše produkty sú dermatologicky testované nezávislým analytickým inštitútom v súlade s normami schválenými v EU pre kozmetické prípravky, produkujeme a predávame výrobky len tej najvyššej kvality.

Ponúkame vám radu dermatologicky testovaných produktov pre starostlivosť o pokožku, v rámci ktorej máte zaručené, že nájdete produkt pre všetky typy pokožky. Všetky produkty sú podľa výsledkov testov šetrné k pokožke.

V nedávnom teste vedľajších účinkov skúmal nezávislý inštitút, či pokožka reaguje po aplikácii našich produktov podľa očakávania alebo nie. Testu sa zúčastnilo 50 dobrovoľníkov, niektorí s normálnou pleťou, niektorí s atypickou, citlivou pokožkou. U dobrovoľníkov neboli zistené žiadne negatívne vedľajšie účinky.

Zatiaľ nie sme schopní úplne vylúčiť zriedkavé kožné reakcie, pretože citlivá pokožka sa vyskytuje v mnohých rôznych verziách a v rôznom rozsahu. Takéto prípady je ešte potrebné objaviť.

Citlivá pokožka môže mať veľa podôb v rôznom rozsahu, preto nemôžeme nežiaduce reakcie pleti vo výnimočných prípadoch úplne vylúčiť. Doposiaľ sa však žiadny takýto prípad zatiaľ nevyskytol.

Ponuku našich produktov nájdete TU.

Získajte NOVINKU
VLHČENÉ OBRÚSKY
darček k nákupu nad 55 €
🎁