O značke Australian Bodycare

Už viac ako 29 rokov nás nesmierne teší váš záujem o naše jedinečné ABC produkty, pre ktoré ste sa rozhodli nielen na základe vedecky a klinicky overených výsledkov, ale aj z vlastných pozitívnych skúseností s nimi.

Originálny ABC Tea Tree Oil (Melaleuca alternifolia) je čistou esenciou najvyššej farmaceutickej kvality, pripravenou výhradne z mladých myrtovitých lístkov jediného druhu čistého „čajovníka“, ktorý pochádza zo špecifickej chránenej lokality v oblasti Nového južného Walesu v Austrálii. Táto oblasť dažďových pralesov poskytuje najlepšie podmienky pre pestovanie a rast mladých kríčkov tohto druhu a teda aj najvyššiu kvalitu oleja, spracovávaného pre značku Australian Bodycare.

Austrálski domorodci „Bundjalung“ využívajú liečivú silu týchto divo rastúcich stromov po celé generácie. Legendy hovoria o rybníkoch, ktoré boli obklopené „čajovníkovými“ stromami, kde listy a vetvičky spadnuté do vody urobili z jazier prírodné liečivé kúpele na liečbu ich rôznych poškodení kože. Spadnuté listy farbia vodu jazera, ktoré pripomína šálku čaju s olejovým filmom na povrchu. Túto oblasť s čajovníkovými stromami domorodci
nazývajú „Healing Ground“, čo v preklade znamená „Liečivá Zem“. Verte, že najlepšie stromy Tea Tree rastú v pôvodnej, zvlašť úrodnej zemi v Austrálii, nezameniteľnej s nijakou inou lokalitou na svete.

Nový vývoj tejto značky dánskeho producenta, s pôvodným zameraním na ochranu zdravia tela, pokračuje a neustále smeruje ďalej k budúcim trendom v novom kozmetologickom priemysle, výrobkom čo najbližšie k prírodnej báze. Inšpiráciou im bol, tak ako v minulosti, tento legendárny príbeh „Liečivej Zeme“. Každá krabička má nosný príbeh vytvorený „healing ground“, s myšlienkou založenou na ochranu zdravia a hojenia povrchu pokožky tela.

Cieľom ABC produktov je priniesť trochu z tohto liečivého zdroja prírody aj vám – našim zákazníkom. Už viac ako 29 rokov tvoríme spolu s vami stabilný tím a k nemu neustále pribúdajú noví nadšenci pre značku ABC, ktorej domovinou je Austrália, Nový Zéland a Tasmánia.

Prichádzame preto s inováciami, ktoré spočívajú vo vylepšenom zložení niektorých produktov na základe vedeckých štúdií, realizovaných s týmto zámerom. Dôležitou informáciou je zachovanie pôvodného zloženia určitých produktov s olejom Tea Tree a doplnenie iných extraktov za účelom zvýšenia ich účinnosti, rozšírenia funkčnosti a možnosti aplikácie. ABC ostáva naďalej vašou pomocou pre splnenie cieľa – hojenia pokožky prírodnými prostriedkami, ako to robili pôvodní obyvatelia Austrálie.

Vizuálnym vyjadrením inovácie zn. ABC je nový dizajn od roku 2017-2018. 

HISTÓRIA produktových sérií AUSTRALIAN BODYCARE ako ste ich poznali v minulosti

 
 
 

Získajte NOVINKU
VLHČENÉ OBRÚSKY
darček k nákupu nad 55 €
🎁