Prečo nakupovať u nás

28 ročná tradícia – sme stabilná a spoľahlivá firma na slovenskom trhu

Dovážame originálne t.j. pôvodné a špecificky jedinečné produkty, austrálskeho a novozélandského pôvodu, priamo od certifikovaných producentov už od roku 1995. Ponúkame mnohé dermatologicky, vedecky, klinicky a terapeuticky overené, vždy certifikované produkty so vzácnymi prírodnými zložkami, ako sú: stabilizované morské výživové doplnky s patentovaným a mimoriadne vzácnym obsahom Omega 3 mastných kyselín, lipidov a fosfolipidov, a originálny ABC čistý Tea Tree olej v prémiovej akosti spracovania a najvyššej farmaceutickej kvality, spolu s prislúchajúcou dermatologicky overovanou a prirodzene liečivou kozmetikou.

Vyrobené v továrni s certifikáciou GMP

Všetky výrobky Australian Bodycare sú vyrábané v dánskej továrni s cerifikáciou GMP, takže si naši zákazníci môžu byť istí, že dostávajú výrobky najvyššej kvality.

Výrobky sú dermatologicky testované

Všetky výrobky sú dermatologicky testované, takže vás môžeme uistiť, že naše výrobky sú kvalitné a šetrné k pokožke.

Vždy niečo naviac k vašej objednávke

Ak je to možné, ku každej objednávke vám pribalíme ďalšie dostupné vzorky výrobkov zdarma, či inú pozornosť ako poďakovanie za vašu dôveru a priazeň. Prikladáme základné dostupné info-materiály, prípadne aktuálnu jarnú/ jesennú výhodnú ponuku, ktorá je mnohými klientmi roky obľúbená. Môžete tak využiť skvelý nákup pre potreby v lete/ zime a mať tak bližší prehľad o najlepšom využití vybraných produktov v dovážanom sortimente a o našich aktivitách.

Odborné poradenstvo a smerovanie

Nie ste si istý výberom produktu pre riešenie problému? Využite možnosti kontaktovať nás a my Vám odborne poradíme a spoločne vyberieme pre Vás ten najvhodnejší produkt, ktorý práve potrebujete.

98% tovaru na sklade nepretržite počas roka

Vďaka priamemu importu a vlastnému skladu máme všetky ponúkané produkty skladom. Výnimkou môže byť len obdobie mimoriadneho dopytu v sezóne, príp. nečakané udalosti pri dovoze alebo vo výrobe.

Jednoduché objednávanie a rýchle doručenie

Ponúkame vám najefektívnejšie objednávanie s registráciou na webe. Možnosť objednať si produkty aj bez registrácie alebo rýchlu telefonickú objednávku v čase medzi 8:00 – 11.30 hod. alebo od 12.30 – 15:30 hod. Garantujeme rýchle doručenie vašej objednávky. Tovar skladom expedujeme najneskôr do 2. pracovného dňa od objednania.

Prístupné poštovné a doprava zdarma pri objednávke nad 45 €

Na každú vašu objednávku v hodnote 45 € a viac od nás dostanete ako darček poštovné zadarmo. Môžete tak ušetriť až do 4,95 €.

Ponúkame viac spôsobov dopravy

Slovenská pošta balík na adresu / na poštu, BalíkoBOX, Packeta, Kuriér s doručením do 24 hodín (v pracovné dni)

Osobný odber v Poprade

Objednaný tovar si môžete vyzdvihnúť na odbernom mieste v Poprade 1 – 24 hod. od objednania v pracovné dní. Časť produktov je k dispozícii priamo na odbernom mieste, takže v rámci pracovnej doby je možný po potvrdení osobný odber ihneď po objednávke.

Spoľahlivý nákup

Chceme si byť istí, že sa vám AUSTRALIAN BODYCARE Poprad vryje do pamäti. Z toho dôvodu robíme všetko preto, aby ste boli so svojim nákupom spokojní a radi sa k nám vracali.