Prečo nakupovať u nás

27 ročná tradícia – sme stabilná a spoľahlivá firma na slovenskom trhu

Dovážame originálne t.j. pôvodné a špecificky jedinečné produkty, austrálskeho a novozélandského pôvodu, priamo od certifikovaných producentov už od roku 1995. Ponúkame mnohé dermatologicky, vedecky, klinicky a terapeuticky overené, vždy certifikované produkty so vzácnymi prírodnými zložkami, ako sú: stabilizované morské výživové doplnky s patentovaným a mimoriadne vzácnym obsahom Omega 3 mastných kyselín, lipidov a fosfolipidov, a originálny ABC čistý Tea Tree olej v prémiovej akosti spracovania a najvyššej farmaceutickej kvality, spolu s prislúchajúcou dermatologicky overovanou a prirodzene liečivou kozmetikou.

Vždy niečo naviac k vašej objednávke

Ak je to možné, ku každej objednávke vám pribalíme ďalšie dostupné vzorky výrobkov zdarma, či inú pozornosť ako poďakovanie za vašu dôveru a priazeň. Prikladáme základné dostupné info-materiály, prípadne aktuálnu jarnú/ jesennú výhodnú ponuku, ktorá je mnohými klientmi roky obľúbená. Môžete tak využiť skvelý nákup pre potreby v lete/ zime a mať tak bližší prehľad o najlepšom využití vybraných produktov v dovážanom sortimente a o našich aktivitách.

Odborné poradenstvo a smerovanie

Nie ste si istý výberom produktu pre riešenie problému? Využite možnosti kontaktovať nás a my Vám odborne poradíme a spoločne vyberieme pre Vás ten najvhodnejší produkt, ktorý práve potrebujete.

98% tovaru na sklade nepretržite počas roka

Vďaka priamemu importu a vlastnému skladu máme všetky ponúkané produkty skladom. Výnimkou môže byť len obdobie mimoriadneho dopytu v sezóne, príp. nečakané udalosti pri dovoze alebo vo výrobe.

Jednoduché objednávanie a rýchle doručenie

Ponúkame vám najefektívnejšie objednávanie s registráciou na webe. Možnosť objednať si produkty aj bez registrácie alebo rýchlu telefonickú objednávku v čase medzi 8:00 – 11.30 hod. alebo od 12.30 – 15:30 hod. Garantujeme rýchle doručenie vašej objednávky. Tovar skladom expedujeme najneskôr do 2. pracovného dňa od objednania.

Prístupné poštovné a doprava zdarma pri objednávke nad 45 €

Na každú vašu objednávku v hodnote 45 € a viac od nás dostanete ako darček poštovné zadarmo. Môžete tak ušetriť až do 5,95 €.

Ponúkame viac spôsobov dopravy

Slovenská pošta balík na adresu / na poštu, BalíkoBOX, Kuriér s doručením do 24 hodín (v pracovné dni)

Osobný odber v Poprade

Objednaný tovar si môžete vyzdvihnúť na odbernom mieste v Poprade 1 – 24 hod. od objednania v pracovné dní. Časť produktov je k dispozícii priamo na odbernom mieste, takže v rámci pracovnej doby je možný po potvrdení osobný odber ihneď po objednávke.

Spoľahlivý nákup

Chceme si byť istí, že sa vám AUSTRALIAN BODYCARE Poprad vryje do pamäti. Z toho dôvodu robíme všetko preto, aby ste boli so svojim nákupom spokojní a radi sa k nám vracali.