Skúsenosti používateľov

Napíšte nám Vaše skúsenosti s prírodnými,  dermatologicky testovanými výrobkami značky Australian Bodycare® (ABC) a ako poďakovanie od nás môžete získať jeden z vybraných ABC produktov zdarma.

Spoločnosť a producent pre EU, AUSTRALIAN BODYCARE ® A/S Continental Dánsko, je už viac ako 30 rokov priekopníkom v oblasti výroby prírodných produktov s hojivým *prémiovým ABC Tea Tree olejom najvyššej farmaceutickej kvality.

Originálna kvalita spracovania predurčila tento jedinečný olej od AustralianBodycare® (ABC Tea Tree Oil) – tzv. „čajovníkový“, ako najsilnejšie prírodné antiseptikum s klinicky overovanými účinkami k použitiu proti nežiaducim baktériam, mikróbom, plesniam, najmä na prirodzenú dezinfekciu pokožky, hojenie poranení, zápalov a rôznych poškodení kože so silným regeneračným účinkom. Zaoberajú sa ním mnohí odborníci vo svete aj na Slovensku. Na základe pozitívnych štúdií a výborných skúseností producent v Dánsku (v spolupráci s odborníkmi) neustále vyvíja a inovuje rozsiahly rad vysokokvalitných dermato-kozmetických sérií pre zdravie, s netradičnými rastlinnými zložkami určenými pre každodennú starostlivosť o pokožku celej rodiny. Toto je vaša záruka najvyššej kvality, pretože producent nikdy nerobí kompromisy pri výrobe a našou snahou je dovážať čo najviac žiadaných produktov ABC pre Vás na Slovensko. 

Naším cieľom je pomáhať ľuďom ku ​​zdravšej pokožke a plnohodnotnému životu s tým spojeným a preto aktívne pracujeme na tom, aby sme vám poskytli dobré rady a usmernenia vo forme jednoduchých návodov na každodennú starostlivosť.

Avšak najprístupnejšie a cenné sú pre mnohých práve osobné skúsenosti ľudí, ktorí produkty priamo používajú, prípadne ľudí ktorí vyriešili problémy vyskytujúce sa bežne, no hovorí sa o nich len v tichosti. Pri presýtenosti trhu rôznymi prípravkami, ktoré toho veľa sľubujú, môžu práve Vaše skúsenosti pomôcť aj ostatným pri rozhodovaní, ktorý prípravok je vhodný a skutočne účinný pre daný problém.

Svoje skúsenosti, prosíme, píšte do nášho kontaktného formulára, alebo pošlite e-mailom, či listom na adresy v kontaktoch, prípadne nám napíšte recenziu na náš Facebook.

(V prípade požiadavky Vám pred uverejnením Vašej skúsenosti na našej web stránke www.liecivaZem.sk  / www.australian-bodycare.sk môžeme poslať k nahliadnutiu úpravy slovosledu.)

Za vaše skúsenosti Vám vopred veľmi ďakujeme, môžete tak pomôcť ďalším klientom 😊


Dobrý deň, chcela by som sa podeliť o skúsenosť s Vašimi produktami, užívam ich už dlhšiu dobu a pravidelným používaním sa mi už opakovane nevracajú problémy s kvasinkovými infekciami. Veľmi by som sa chcela poďakovať Vašim kolegyniam, ktoré boli veľmi ústretové milé a iniciatívne pri vybavovaní mojej objednávky (chyba nastala u mňa nesprávne zapísaným telefónnym číslom), aj napriek tomu problém vyriešili a rada som stretla takýchto ľudí s milým a ľudským prístupom. ĎAKUJEM

Ľubica G., Košice


Najlepšie kvalitou a najosviežujúcejšie je vaše ABC telové mlieko! Používam ho takmer denne v týždni, nehovoriac o lete, kedy si neviem predstaviť deň a dovolenky bez neho (po kúpaní, po holení nôh, po opaľovaní… je to balzam! Tiež bez sprchovacieho gélu, a určite rescue krému 1. pomoci na nohy, aby ma neodierali sandále naboso. No a v batohu musí byť olejček Tea tree J. Aj teraz v jeseni nosím na všetky túry a víkendové výlety maličký tea tree olej. Pomohol nám veľakrát napr. pri pľuzgieroch aj štípancoch na turistike, synovi som s ním odpudila nálety komárov (3 kv. do vlasov +na plecia), na päte a prstoch som si potrela dráždené miesto 2x po ceste dolu z hôr, zmiernil bolesť a nevytvoril sa mi pľuzgier. Podobne u nás funguje hojenie s tea tree olejom aj pri popáleninách v kuchyni alebo pri žehlení – schladím vodou, potriem miesto viackrát  olejom a po pľuzgieri ani stopa 😊. Ďakujeme Vám všetci v rodine.

Soňa V., Poprad


Môj pes mal kvasinkovú infekciu na koži krku a hrudi, ktorá sa prejavovala typickým ružovým sfarbením srsti a kože. Kúpala som ho v špeciálnych šampónoch, ktoré mu však veľmi nepomohli. Skúsila som u neho použiť Femigel, ktorý som mu vmasírovala do srsti na postihnutých miestach. Dávala som mu ho asi týždeň, každý druhý deň a krásne mu to prešlo 🙂 Ak by sa mu to niekedy vrátilo, určite u neho použijem znova Femigel s najlepším tea tree olejom.

Judit M., Bratislava


Chcela by som sa vám poďakovať a vysloviť neskutočnú spokojnosť s vašou značkou. Už je to 3roky čo ju máme v domácnosti a nevieme si vynachváliť. Pomáha nám pri 7r. dcére s atopickým ekzémom a máme aj 7 mesačné bábätko a pri nej sme tiež zvolili výrobky Australian bodycare. Ešte raz veľké ďakujem za kozmetiku bez chémie s okamžitými účinkami. PS: aj manžela som zlomila na vašu značku a úplne skvelý je Tea Tree olejček. Ste proste topka 👍

Mária J.,Košice


Výrobky Australian Bodycare od Vás kupujem už niekoľko rokov, pre seba i rodinu, a vždy ma uspokojili svojou kvalitou a účinkami.

Alena M., Dubnica nad Váhom


Týmto by som chcela vyjadriť svoju mimoriadnu spokojnosť s produktami ABC – Tea Tree Olejom a Spot Stickom. Využívam produkty ABC už niekoľko rokov a nikdy ma nesklamali – či už pri angíne, pri uštipnutí hmyzom, pri drobných popáleninách, zatrhnutom nechte, vyrážke, herpese alebo kútiku – jednoducho sú pre mňa a pre celú moju rodinu všestranným pomocníkom. Odporučila som ich celej svojej rodine a určite si ich nikdy nezabúdam pribaliť na cesty a dovolenku.

Jana B., Košice

Získajte NOVINKU
VLHČENÉ OBRÚSKY
darček k nákupu nad 55 €
🎁